[vc_row columns_type=”none” height=”auto” width=”full” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” text_align=”left” background_image_as_pattern=”with_pattern” css=”.vc_custom_1496060685839{margin-right: -98px !important;margin-left: -98px !important;padding-right: 0px !important;padding-left: 0px !important;background-image: url(https://botkyrkastadsnat.se/wp-content/uploads/2015/03/1150x500_privat2.png?id=153) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column][us_single_image image=”5572″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” text_align=”left” background_image_as_pattern=”with_pattern” css=”.vc_custom_1496143562756{background-image: url(https://botkyrkastadsnat.se/wp-content/uploads/2015/03/1150x500_privat2.png?id=153) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Dags för uppgradering?

[/vc_column_text][vc_column_text]
Nu har tusentals hushåll fiber från Botkyrka Stadsnät, i lägenheter, radhus och villor. Med fibern kommer marknadens bästa och bredaste urval av tjänster! Hos oss kan du välja Snabb, Snabbare eller Snabbast – allt beroende på behov. Men det är inte bara nätet som är snabbt.
[/vc_column_text][vc_column_text]Det bästa med Stadsnätet är att du både snabbt och enkelt kan uppgradera dina tjänster eller byta tjänsteleverantör. När allt fler prylar blir uppkopplade i hemmet ökar kraven på bredbandets kapacitet. Hur ser det ut hemma hos er?

Datorn är förstås ansluten, telefonen och surfplattan är uppkopplade, liksom tv:n. Med flera i familjen, alla med sina intressen och uppkopplade prylar, kanske bredbandet inte räcker till. Våra tjänsteleverantörer erbjuder mängder med abonnemang från 10/10 Mbit upp till 1000/1000 Mbit. Vem vill du vara snabbast med?[/vc_column_text][us_single_image image=”5156″ size=”tnail-masonry” align=”center” animate=”afc” animate_delay=”0.4″][vc_empty_space height=”20px”][vc_column_text]

Gå in på Zmarket!

[/vc_column_text][vc_column_text]Du vet väl att allt som berör dina tjänster i Stadsnätet sköts via Zmarket, vår tjänsteportal. Uppgradera, byt och beställ – klicka på knappen nedan och gör dina val.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”30px”][us_single_image image=”5205″ size=”medium” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fbotkyrkastadsnat.se%2Ftill-qmarket||target:%20_blank|”][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1496401837391{margin-right: 0px !important;}” offset=”vc_hidden-xs”][us_separator type=”invisible”][us_single_image image=”4429″ size=”full” align=”center” animate=”afb” animate_delay=”0.6″][vc_empty_space height=”40px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”40px”][/vc_column][/vc_row]
Stäng meny